Oryginalne sposoby transportu do ślubu

W jaki sposób dotrzeć na ślub. Oto pytanie, które nurtuje wiele par młodych, zwłaszcza tych które nie posiadają pomysłu na niesztampowe dotarcie do Kościoła, czy urzędu stanu cywilnego, a które nie chcą dotrzeć tam tradycyjnym samochodem. Pomysłów może być bez liku, warto więc wybierać spośród nich i znaleźć idealną dla siebie propozycję.

panna młoda w taksówce

Holenderski plan

Coraz częściej wykorzystywanym pomysłem jest dotarcie Młodej Pary na miejsce na … rowerze. Oprócz małżonków na rower przesiąść może się każdy, wspierając Młodych w ich eksperymencie. Orszak podążający do ślubu na rowerach wygląda absolutnie niewiarygodnie i fantastycznie, warto więc wskoczyć na rower i gnać przed siebie, ile tchu starczy w płucach, a pary w nogach. Pamiętajcie jednak, by nie sforsować się zanadto, zwłaszcza jeśli na sali weselnej czekać będą tańce i zabawy.

Idealnie, jeśli uda wam się trafić na tandem!

Miejska komunikacja? Czemu nie

Podróż na gapę? Niekoniecznie. Warto jednak wybrać się do ślubu podmiejskim autobusem, metrem, trolejbusem, tramwajem, czy innym środkiem miejskiej komunikacji. Z pewnością będziecie stanowić ciekawą atrakcję dla współpasażerów, którzy zastanawiać będą się, czy przypadkiem nie jest to jakaś prowokacja, czy … ukryta kamera. Opcja ta z pewnością przypadnie do gustu parom, które lubią nieszablonowe rozwiązania i nieobce im szaleństwo.

Traktor, a może wóz drabiniasty

Nieważne, co wybierzecie. Wóz drabiniasty, czy może podróż traktorem. I tu, i tu wyglądać będziecie wyjątkowo oryginalnie. Ten pomysł przypadnie do gustu wszystkim fanom klimatów rustykalnych. Z pewnością zaskoczycie też swoich gości, jak i większość napotkanych po drodze ludzi. Opcja ta z pewnością nadaje się dla osób odważnych.

Podróż konna vs riksza

Miłośnicy zwierzaków, a szczególnie jeździectwa z pewnością zachwyceni będą możliwością przejażdżki konnej… Jeśli nie jest to wymarzona opcja, a marzy wam się znacznie bardziej romantyczna droga, koniecznie przesiądźcie się do dorożki. Miłośnikom podróży romantycznych z pewnością do gustu przypadnie też podróż rikszą.