Jak udekorować samochód do ślubu?

Nieodzowny element każdego ślubnego samochodu – ładna dekoracja. W niepamięć odeszły już dawno pomysły na dekorowanie samochodu przy pomocy lalek, obrączek, czy gołębi. Dziś stawiamy przede wszystkim na gustowne dekoracje, które podkreślą wyjątkowość wydarzenia.

Subtelne dekoracje kwiatowe

Jeśli szukacie inspiracji na ciekawe dekoracje ślubne na samochód, z pewnością zwrócić uwagę powinniście na kwiatowe kompozycje. Z ich pomocą sprawicie, iż samochód wyglądać będzie niesamowicie i atrakcyjnie. Jednocześnie każdy kto tylko spojrzy na wasz wóz wiedział będzie, iż właśnie w tym samochodzie znajduje się młoda para.

Samodzielnie, czy z pomocą profesjonalistów

Kto zająć ma się dekoracją waszego samochodu? Istnieje co najmniej kilka opcji dotyczących możliwości. Pierwsza, to zdanie się na własną intuicję oraz umiejętności. Druga, to powierzenie tego zadania specjalistom z dziedziny dekoracji lub florystyki. Trzecia – poproszenie świadków lub kogoś z rodziny, czy przyjaciół o pomoc. Czwarta – powierzenie dekoracji wypożyczalni samochodów.

Rodzaje stroików kwiatowych

Nie istnieje jedna, odgórna metoda, czy zasada dotycząca strojenia samochodów. To, jak będzie on wyglądał ostatecznie zależy od własnego gustu i preferencji. Choć wiele firm wypożyczających samochody zaproponować może strojenie samochodu, warto wiedzieć zawczasu jakie rodzaje bukietów znajdują się w ofercie i w razie, jeśli okaże się, iż żadna nie pasuje, zdecydować się na samodzielne wykonanie wiązanki. Najważniejsze, by kwiaty, które znajdą się na samochodzie współgrały z wyglądem panny młodej oraz jej bukietem ślubnym. Do wyboru znaleźć można całe mnóstwo ślubnych bukietów – od delikatnych, aż po rozłożyste i potrafiące zdominować całą przestrzeń samochodu.

Podstawowe zasady dekorowania

Choć podobno od przybytku głowa nie boli, to jednak w przypadku dekoracji samochodu, jak i innych dekoracji ślubnych, nadmiar okazać może się zgubny. Umiar i rozsądek niech będą waszymi przewodnikami w tej materii. Po drugie – zadbajcie o bezpieczeństwo podróży. Niedopuszczalne jest, by ślubne dekoracje zasłoniły pole widzenia waszego kierowcy, czy też reflektory samochodowe.