Podziękowania


Co ludzie myślą o nas:

 

 

„Samochód pierwsza klasa, w moim imieniu oraz żony serdecznie podziękowanie za bardzo miłą usługę w dniu naszego ślubu. Ogromna przyjemność podróżować takim pięknym samochodzie i tak przyjemnej atmosferze.”


„Duże podziękowanie za profesjonalną organizację i przewóz mojej córki na ślub. Wszystko przebiegło idealnie, jeszcze raz dziękuje.”


„Wielkie dzięki za przewóz w dniu ślubu, autko miłe dla oka i pięknie przystrojone. Kierowca bardzo kulturalny dobrze zorganizowany, będę polecał wszystkim znajomym, dzięki.”


„Dobra robota, dokładnie tak jak było ustalone. Mimo nieciekawej pogody samochód błyszczał 🙂 Jazda komfortowa, osobiście boje się podróżować ale jadąc tym autem nie czułam się bardzo bezpiecznie i wygodnie. Dziękuje i pozdrawiam”


„Musiałem napisać podziękowanie, ponieważ jestem bardzo wdzięczny za Państwa usługę. Strasznie denerwowałem się aby wszystko było na czas i dobrze zorganizowane. Z Państwa strony wszystko przebiegło idealnie, za co jeszcze raz dziękuje. Kierowca bardzo miły i komunikatywny, co pomaga podczas podróży po takim stresie jakim jest ślub w kościele”


„Faktycznie jak w opisie, na początku wahałem się czy Skoda Superb to dobry wybór, jednak po przejażdżce tym samochodem jestem w szoku. Auto piękne, a w środku pełen luksus i to miejsce! wow można było się praktycznie położyć hihi. Od dnia ślubu całkowicie zmieniłem opinie na temat marki Skoda”


„Podziękowanie w imieniu całej rodziny za miłą i fachową obsługę. Auto pięknie przybrane, a przejazd był bardzo komfortowy”


„Długo przeglądałem oferty samochodów do wynajęcia, bardzo ciesze się ze swojego wyboru. Pana pojazd faktycznie prezentował się bardzo elegancko, a ilość miejsca w środku mnie aż zszokowała! Dziękuje za miłą usługę”