Samochód do ślubu, to wbrew pozorom bardzo ważny element w dniu ślubu. Wszyscy zgromadzeni goście z niecierpliwością oczekują na przyjazd nowożeńców, każdy zastanawia się jak wyglądają, jak są ubrani, jakim podjadą samochodem. Dlatego ważne jest aby wybrać odpowiednią ofertę, by mieć pewność że pojazd będzie pięknie przystrojony i elegancki. Wszyscy chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, nie można dopuścić by jeden szczegół zepsuł tak długo i szczegółowo planowane wesele. W tym dniu wszystko musi być idealne, a transport jest pierwszą sprawą od której zaczyna się ten wyjątkowy dzień.

Samochód ślubny to trudny wybór, jest wiele ofert dotyczących przewozu, począwszy do standardowych aut, poprzez luksusowe samochod weslnylimuzyny, bądź zabytkowe modele. Każdy kocha co innego, są miłośnicy aut sportowych jednak każdy wybór niesie za sobą swoje konsekwencje. Poza wyborem często pomijany jest pewien bardzo ważny aspekt – miejsce w środku auta. Koneserzy aut sportowych czy zabytkowych często nie zdają sobie sprawy, że w środku powinno być miejsce dla pięciu osób, kierowca, świadkowie oraz para młoda. Wybierając taki pojazd skazujemy się na ścisk. jadąc dłuższy odcinek do sali weselnej narażeni są na słaby komfort, nie dość, że jazda jest mało komfortowa i przyjemna to wysiadając z takiego pojazdu ubrania mogą być strasznie pogniecione.

Najlepszym wyborem samochodu na wesele jest zatem pojazd luksusowy, im większy tym lepszy. W takich autach w środku jest naprawdę pięknie, przestrzeń ogromna, przez co wszyscy mogą się zrelaksować i odprężyć w drodze na przyjęcie ślubne. Auta takie mają oczywiście klimatyzacje, co dodatkowo pozytywnie wpływa na wszystkich po stresie jaki każdy przeżywa w kościele. Auta zabytkowe mają oczywiście duszę i niesamowity powalający wygląd, jednak nie są wygodne i przystosowane do większej ilości pasażerów.

Ostatnią ważna kwestią jest cena za usługę transportu w dniu ślubu. Niestety samochody zabytkowe także znajdują się na końcu listy, są bowiem bardzo drogie. W tej kwestii każdy jednak decyduje indywidualnie, jaką sumę pieniędzy chce przeznaczyć na wynajem. Rozbieżność cen jest bardzo szeroka, samochodu do ślubu kosztują od 200 zł do 1000 zł. Oczywiście auta za najniższą cenę to standardowe samochody klasy średniej, które nie będą przyciągały wzroku gości, a komfort jazdy daleko odbiega od perfekcji. Trzeba zatem dokładnie przeanalizować za i przeciw, wybrać priorytety, które nas interesują. Czy zależy nam tylko na wyglądzie zewnętrznym samochodu, czy na komforcie w środku czy i jednym i drugim? Każdy samochód oferuje bowiem coś innego, każdy także ma swoją indywidualną cenę.

 

samochod do slubu

 

Nie wolno zapomnieć także o dokładnym przeczytaniu umowy, niekiedy cena podana na różnych stronach czy portalach nie jest ostateczna, a małym drukiem widnieją napisy o dodatkowych opłatach za przystrojenie, czy opłaty kilometrowej itp. Nikt nie chce trafić na szofera który się spóźnia czy jedzie jak szaleniec, poczytaj opinie, sprawdź czy firma/osoba oferująca taką usługę ma stronę internetową, która świadczy o profesjonalnym podejściu.